Konkurs dla klas IV

Konsulat Honorowy Peru w Gdańsku
oraz Dyrektor ZSO nr 2
ogłaszają konkurs plastyczny "Kolorowe Peru".
Zapraszamy uczniów 
klas czwartych Szkoły Podstawowej nr 33  
do wzięcia udziału w konkursie.
Technika prac - dowolna, format - A3.
Prace składane będą w bibliotece szkolnej do 30 maja.

 

Nabór do klas IV i VII

Szkoła Podstawowa nr 33 im. Stefana Banacha w Gdańsku ogłasza nabór na rok szkolny 2018/2019 do klas:

  • oddziałów klas IV szkoły podstawowej: sportowej z piłką ręczną i ogólnej;
  • oddziałów klas VII szkoły podstawowej: usportowionej z piłką ręczną i ogólnej.
  • Składanie wniosku o przyjęcie do oddziału IV i VII od 7.05.2018r. do 15.06.2018r. do godz. 15:00.
  • Wniosek do pobrania TUTAJ

 

Spotkanie z panem Maciejem Kudłą

14 maja (poniedziałek) na 4 godzinie lekcyjnej w auli odbędzie się spotkanie uczniów wszystkich klas czwartych z panem Maciejem Kudłą.  Tematem spotkania będzie kraj południowoamerykański Peru.

GALERIA

Zapraszamy uczniów klas IV do udziału w konkursie plastycznym "Egzotyka Peru"

Termin na wykonanie prac - 2 tygodnie - do 25 maja.

Sukcesy naszych uczniów

Miło nam poinformować, iż uczennice Magdalena Penczar z kl. 2a i Łucja Kozicka z kl. 2b

zajęły I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego

"English & Deutsch”  dla klas drugich gimnazjum. Gratulujemy!!!

Konkurs

Miło nam poinformować, że uczeń Rafał Curyło (opiekun pan Michał Brodecki) znalazł się w gronie laureatów,  a Magdalena Curyło (opiekun pani Anna Sobczak) wśród osób wyróżnionych w XIII Miejskim konkursie genealogicznym "Moja pomorska rodzina".
 

Uroczystość zakończenia konkursu odbędzie się w dniu 18 maja 2018 r. (piątek) o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 27 w Gdańsku ul. Srebrniki 10.

Gratulujemy!

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2018

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli wyróżnienia w konkursie Kangur Matematyczny 2018.

kategoria: Maluch (klasa 4)

Szymon Młodkowski

kategoria: Kadet (klasa 7)

Agnieszka Czapla

Stanisław Malinowski

Aleksander Nowak

Tomasz Gołębiewski

Agata Taczalska

klasa II gimnazjum:

Adrian Dybowski

Tomasz Sankowski

kategoria: Junior (klasa III gimnazjum)

Alicja Wagner

Serdecznie gratulujemy uczniom wyróżnionym i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy uczestniczyli w konkursie.

UWAGA!

 Zbiórka baterii i  makulatury kończy się w poniedziałek 14 maja.