Wyniki eliminacji okręgowych V edycji Szkolnej Olimpiady Przedsiębiorczości!

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczniowie gimnazjum
Martyna Dąbrowska klasa IIIf, Michał Dąbrowski klasa IIIc, Bartosz Popławski klasa IIId
zakwalfikowali się do ostatniego etapu zmagań olimpijskich.

Przez tydzień 100 Reprezentacji Szkół rywalizowało ze sobą prowadząc wirtualne przedsiębiorstwo w ramach interaktywnej gry menedżerskiej. Aplikacja została uruchomiona 25 marca o 9.00 i zablokowana 31 marca o godzinie 21.00. Podczas 7 rund zespoły podejmowały decyzje dotyczące własnego przedsiębiorstwa, określały jego strategię oraz kierunki rozwoju.

Rywalizacja rozgrywała się w ramach 10 okręgów, do których losowo przydzielono zespoły.

Wszystkim Reprezentacjom serdecznie gratulujemy! Zawodnikom zakwalifikowanym do eliminacji centralnych życzymy powodzenia!

Eliminacje centralne 23 maja 2019 r.

Eliminacje centralneodbywają się w Warszawie i składają się z dwóch etapów organizowanych tego samego dnia:1)I etap polegana indywidualnym rozwiązaniu testu wiedzy; 2)II etap polega na indywidualnym udziale w rozgrywkach, które mają formułę turnieju 1 z 30

Źródło: www.szkolnaop.pl