REGULAMIN KONKURSU ,,JESIENNY POKAZ MODY”

,,JESIENNY POKAZ MODY”

Jesień i jej wspaniałe skarby to szczególnie atrakcyjny czas dla dzieci. Kolorowe liście, jarzębina, kasztany są często wykorzystywane w dziecięcych pracach plastycznych. Dzięki konkursowi dzieci będą mogły wykonać z jesiennych darów kreację i wystąpić w roli modelek i modeli podczas pokazu mody jesiennej!!!

1. Postanowienia ogólnie :

1. Organizatorem pokazu mody są wychowawcy świetlicy.

2. Konkurs skierowany jest dla dzieci klas 0-II SP 33.

3. Celem konkursu jest:

- rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych i wrażliwości artystycznej dzieci

- stymulowanie twórczości artystycznej dzieci aktualną porą roku- jesienią,

- wykorzystanie materiałów przyrodniczych w projektowanych strojach,

-  uwrażliwienie dzieci na piękno jesiennej przyrody.

4. Konkurs polega na przedstawieniu stylizacji jesiennej podczas pokazu mody, który odbędzie się w dniu 16.11.2018r. Dziecko jako modelka/model ma zaprezentować stylizację jesienną przygotowaną wspólnie z osobą dorosłą, rodzicem.

5. Stylizacje mają być inspirowane porą roku – jesienią.

6. Swoją kandydaturę można zgłaszać do dnia 9.11.2018r.

7.Jury będzie oceniało stylizacje pod względem:

- oryginalności i pomysłowości,

- zastosowania materiałów przyrodniczych,

-  zaprezentowania strojów.

8. W konkursie przewidziano 2 nagrody rzeczowe za zajęcie I miejsca (dla Mr oraz Mrs Jesieni), II i III miejsca.

9. Każde dziecko biorące udział w pokazie jesiennej mody otrzyma pamiątkowy dyplom i niespodziankę.

Organizatorzy:

Anna Rząska-Jasińska