Wyjazdowe Spotkania z Naukowcami SP i Gim 33 Gdańsk 17-21.09.2018

Uczniowie najstarszych klas S.P. nr 33 oraz klas trzecich Gimnazjum nr 33 z Gdańska w czasie obozu naukowego spotkali się z naukowcami. Mieli okazję posłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach, zadać pytania naukowcom a po zajęciach po prostu z nimi porozmawiać :) Z kim mogli się spotkać tym razem? Z prof. dr hab. Bogusławem Pranszke (fizyka, Uniwersytet Morski w Gdyni), dr inż Krzysztofem Żamojciem (chemia, Uniwersytet Gdański), dr inż. Jackiem Gulgowskim (matematyka, Uniwersytet Gdański), p. Małgorzatą Piotrowicz (biologia entomologia, EduBio) oraz z p. Karoliną Rok - Serkowską (fizyka), p. Marleną Rygusik (fizyka), p. Leonardem Sikorskim (matematyka, kuglarstwo :) ) Mnóstwo nowych wiadomości bezpośrednio od naukowców, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniami o których opowiadali podczas zajęć, a to wszystko w bardzo swobodnej atmosferze. A oprócz tego - codzienne "kolorowe" zadanka, prawdziwy Mecz Matematyczny, Nabój a także całe mnóstwo zajęć ruchowych na świeżym powietrzu - żonglerka - doskonałe ćwiczenie obydwu półkul mózgowych, flagi, podchody... Do tego wszystkiego - rozpieszczająca nas pogoda :) Nam było bardzo miło - mamy nadzieję, że Wam również :)
Link do albumu na fb: TUTAJ