Wydarzy się w ZSO Nr 2

ści Patriotycznej
Zmagania festiwalowe odbędą się w terminie od 15.10.2015r. do 27.11.2015r.

2017/2018

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018 - TUTAJ (pdf)

  • Kalendarz imprez i uroczystości szkolnych 2017/2018 - (dokument pdf) -TUTAJ

Wydarzy się w październiku w ZSO Nr 2 w Gdańsku

  • 6.10.2017 – Wyjazd klas 0a i1b do Ogrodu Botanicznego w Marszewie
  •  6 .10. 2017 –  Żywa lekcja historii dla klas III GIM i 7 SP
  • 6.10.2017 – Wyjście fakultetu historycznego LO na UG
  • 09-16.10.2017 - Wyjazd  uczniów do Groningen w ramach wymiany z Holandią.
  • 9.10.2017- Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej – najmłodsi uczniowie szkoły –obowiązuje stój galowy
  • 11.10.2017- Wyjscie klasy IIIg Gimnazjum do Muzeum II Wojny Światowej.
  • 13.10.2017r. – Szkolne obchody Dnia Edukacji Narodowej –obowiązuje strój galowy.
  • 16.10.2017 godz. 7:00 – zebranie wychowawców LO
  • 16-20.10.2017 – Przyjazd uczniów z Poczdamu w ramach wymiany z Niemcami.
  • 17.10.2017 – Dzień niemiecki – obowiązują kolory stroju:  czarny, czerwony, żółty
  • 18.10.2017 godz. 17:00-20:00 – Dyskoteka szkolna.
  • 19.10.2017 – Wywiadówka z rodzicami

klasy 0 i 1 SP  – godz. 17:00 – w klasach
klasy 2,3 GIM – godz. 19:00 – w klasach

klasy 4 SP – godz. 18:00 – w klasach                                       

klasy 1 i 2 LO – godz. 19:00 – w klasach

klasy 7 SP – godz. 19:00 – w klasach                                        
klasy 3 LO – godz. 19:00 – w auli

  • 23 – 27. 10.2017 – Badania uczniów klas II Gim w ramach programu 6-10-14
  • 25.10.2017 – Szkolne Eliminacje do Konkursu Recytatorskiego w ramach X Ogólnopolskiego Festiwalu Twórczości Patriotycznej
  • 25.10.2017 – Wybory do SU LO
  • 26.10.2017 – Spotkania licealistów w gdyńskiej filmówce.
  • 27.10.2017 - Wyjście do teatru na przedstawienie „ Pipi Ponczoszanka”. 

Wydarzy się w październiku w szkolnej świetlicy

Światowy Dzień Zwierząt

  • Zwierzęta, które znamy – rozwiązywanie zagadek, rozpoznawanie znanych zwierząt.
  • „Moje ulubione zwierzę” – wydzieranka z kolorowego papieru.
  • Zwierzęta egzotyczne – prezentacja.
  • Nauka piosenki „Popatrzcie na jamniczka”.
  • Czytanie wiersza „ZOO” J. Brzechwy.

Dzień Edukacji Narodowej

  • Dzień Edukacji Narodowej – co to za święto?
  • Pracownicy szkoły w oczach dzieci
  • Praca plastyczna – „Portret nauczyciela”.
  • Praca plastyczna – laurki dla wychowawców.
  • Mój wymarzony nauczyciel – praca w grupach.

Dary Pani Jesieni

  • Czytanie wierszy o tematyce jesiennej.
  • Dary jesieni z lasu, pola, sadu i ogrodu.
  • Warzywa i owoce, czyli odżywiamy się zdrowo.
  • Praca plastyczna „Dary Pani Jesieni”.

Przeciwdziałanie agresji

  • Uczymy się żyć w przyjaźni. Jaki powinien być prawdziwy przyjaciel? -przepis na dobrego przyjaciela.
  • Praca plastyczna „Kolorowe latawce”.
  • „Dlaczego warto być miłym?” – burza mózgów.
  • Wykonanie plakatów życzliwości.

 

2016/2017

CZERWIEC

    29 maja – 2 czerwca – WYJAZD UCZNIÓW DO POCZDAMU W RAMACH WYMIANY UCZNIOWSKIEJ

*       1 czerwca – DZIEŃ SPORTU i FORUM TALENTÓW

 

klasy I gim

klasy II gim

klasy III gim

klasy LO

8:00 - 9:30

rozgrywki sportowe

aula- „Bezieczne wakacje”

spotkanie z wychowawcą

Lekcje do 4 godziny lekcyjnej włacznie

9:30 - 11:00

spotkanie z wychowawcą

rozgrywki sportowe

aula- „Bezieczne wakacje”

11:00 – 12:30

aula- „Bezieczne wakacje”

spotkanie z wychowawcą

rozgrywki sportowe

WARSZTATY Z PSYCHOOGIEM - czytelnia

 

*       do 5 czerwca – wystawienie ocen końcowych

*       5 czerwca – PRZEDSTAWIENIE W JĘZYKU ANGIELSKIM „The Bear Educational”.

*       7 czerwca  - LEKCJA MUZYCZNA „Rytmy z całego świata”: klasy I – 4 lekcja; klasy II – 5 lekcja; klasy III – 6 lekcja

*       8 czerwca -  RADY PEDAGOGICZNE: godz. 8:00 – Rada Klasyfikacyjna Liceum;
godz. 13:45- Szkolenie pracowników przez Państwową Straż Pożarną, po szkoleniu Rada Klasyfikacyjna  - GIMNAZJUM

*       9 i 19 czerwca  - drukowanie świadectw ; (przekazanie dokumentacji i świadectw: kl. IIIGIM- 19.06.; pozostałe klasy – 20-21.06.)

*       12-14  czerwca – DNI WYCIECZKOWE

*       16 czerwca – dzień wolny od zajęć szkolnych ZSO nr 2; ogłoszenie wyników egzaminu gimnazjalnego w serwisie OKE

*       19 czerwca godz. 11:50 – APEL PODSUMOWUJĄCY II semestr GIM

*       20 czerwca – SKRÓCONE LEKCJE ; godz. 17:00 - 23:00 – BAL GIMNAZJALNY

*     21 czerwca- lekcje zgodnie z planem;   godz. 17:00 - Festiwal piosenki europejskiej

*     22 czerwca godz. 9:00 – APEL POŻEGNALNY KLAS III GIMNAZJUM

*     22 czerwca  godz. 18:00 - UROCZYSTE POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW GIMNAZJUM

*     23 czerwca – ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLEGO:

godz.8:00 – zakończenie roku  LICEUM

godz. 9:00 – zapraszamy na mszę św. na zakończenie roku szkolnego do Kościoła p.w. Św. Polikarpa

godz. 10:00 – ZAKOŃCZENIE ROKU GIMNAZJUM

*    26 czerwca  godz. 11:00 – PODSUMOWUJĄCA RADA PEDAGOGICZNA

*    30 czerwca godz. 9:00- ROZDANIE  ŚWIADECTW  DOJRZAŁOŚCI

 

 

MARZEC

*    1 marca – DZIEŃ ŻOLNIERZY WYKLĘTYCH, w programie m.in   godz. 1045 – wykład IPN dla liceum i delegacji z klas III GIM

*    1 marca  2, 3 lekcja  - Konkurs z języka francuskiego

*    2 marca - Edukacyjna lekcja muzyczna "Koncert saksofonowy” (3 lekcja – klasy II GIM;   4 lekcja – klasy III GIM;    5 lekcja – klasy I GIM)

*    4 marca godz. 7:30 – 16:00 i 11 marca godz. 8:00 – 13:00 – Wojewódzki Konkurs „Matematyczne Ścieżki po Polsce”

*    13 marca godz. 1900RADA RODZICÓW, następnie zebranie rodziców uczniów klas III GIM w sprawie Balu Gimnazjalnego

*    14 marca godz. 9:50 w auli – Spotkanie z uczniami klas III GIM

*    16 marca godz. 1900 – LO ; 1800 – GIM;     – WYWIADÓWKI W ZSO NR 2 (zebranie dla rodziców uczniów klas III GIM rozpoczyna się w auli)

*    16 marca godz. 900Konkurs matematyczny KANGUR

*    15,16,17 marca – PRÓBNE EGZAMINY GIMNAZJALNE – dla klas III

Data

Dotyczy uczniów, którzy piszą w wydłużonym czasie

Dotyczy uczniów bez dysfunkcji

15 marca środa
(1, 2 lekcja zgodnie z planem)

część HUM  
950 - 1110
oraz 1130 – 1345

część HUM   
950 - 1110
oraz 1130 - 1300

16 marca czwartek (1, 2 lekcja zgodnie z planem)

część MAT – PRZYR  
950 - 1110
oraz 1130 – 1345

część MAT – PRZYR  
950 - 1110
oraz 1130 - 1300

17 marca piątek
(1, 2, 3 lekcja zgodnie z planem)

część językowa
1045 – 1205
oraz 1215 – 1345

część językowa  1045 – 1145
oraz 1215 – 1315

 

*    17 marca godz. 13:00  – Gala Wojewódzkiego Konkursu  „Matematyczne Ścieżki po Polsce”

*    20-24 marca – TYDZIEŃ ZDROWIA

*    21 marca – Przedstawienie teatralne w ramach Międzynarodowego Dnia Teatru

*    21 marca  - DZIEŃ SAMORZĄDNOŚCI

*    24/25 marca  1900 - 2400- NOC MATEMATYKI

*    27, 28, 29 marca  - REKOLEKCJE

Klasy I GIM

KLASY II GIM

KLASY III GIM

KLASY LICEUM

 Poniedziałek 27 marca 740 – 855 Konkurs Fizyczny LWIĄTKO 2017 (czas 75 min)

Uczniowieklas I i II, którzy biorą udział w konkursie, piszą test z języka polskiego 30 marca o godz. 800 w czytelni.

W poniedziałek, wtorek zajęcia od 800 – 1235

obowiązuje

zmieniony plan zajęć .
W środę zajęcia  odwołane z uwagi na Rekolekcje o godz. 900.

W PONIEDZIAŁEK, WTOREK

poniedziałek – test z języka polskiego

wtorek – test z historii

W PONIEDZIAŁEK, WTOREK- przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego według oddzielnego planu

800- 850  ;     900- 950   ;     950- 1050

TEST 8:00-9:00

godz. 930‑ - REKOLEKCJE

TEST 9:00-10:00

godz. 1030‑ - REKOLEKCJE

godz. 1130‑ - REKOLEKCJE

W ŚRODĘ 8:00 -9:00– ZAJĘCIA W SZKOLE – klasy I i II test przyrodniczy (biologia, chemia, geografia, fizyka), klasy III – przygotowanie do egzaminów

GODZINA 930 – rekolekcje dla wszystkich uczniów.

 

 

*    29 marca godz. 900 – 1200– RADA PEDAGOGICZNA SZKOLENIOWA

*    29 marca godz. 1800 - Premiera szkolna „Balladyny” w Teatrze Miejskim w Gdyni

*    30 marca – DZIEŃ PATRONA ,   godz. 1700 – GALA TALENTÓW

*    30, 31 marca  - WARSZTATY CHEMICZNE

DNI OTWARTE:
XXIV Liceum Ogólnokształcącego im. Stefana Banacha – 6 kwietnia 900-1200;
Nowej Szkoły Podstawowej Nr 33 – 1 kwietnia 1000-1400

 

 

LISTOPAD/GRUDZIEŃ

LISTOPAD

  • 8.11. godz.12:00– Szkolny etap międzynarodowego konkursu informatycznego BÓBR (junior).
  • 8.11. godz. 9:00– Wyjście klasy IIc i IId na spektakl „Romeo i Julia”.
  • 8.11. – Wyjście do ECS na lekcję biblioteczną „Zbiory biblioteczne ECS”.
  • 9.11. – Szkolne eliminacje IX OFTP
  • 9.11.– Wyjście grup chemicznych liceum na  zajęcia laboratoryjne na Wydziale Chemii UG
  • 9.11. godz. 9:00– Spotkanie z prof. Tadeuszem Riedlem „Spacerkiem po Lwowie”
  • listopad/grudzień- Miesiąc dla zwierzaka – akcja zbiórki dla schroniska.
  • 10 listopada – SZKOLNE OBCHODY ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOSCI  
  • APELE  w AULI: 2lekcja – klasy II GIM, 3lekcja – klasy III GIM , 4lekcja –klasyI GIM ,   5lekcja – klasy LO
  • 14.11. g. 10:30– MECZE MATEMATYCZNE W GIMNAZJUM
  • 14.11. – Warsztaty „Cyberprzemoc” dla klas II według oddzielnego harmonogramu  (2,3,4,5 lekcja)
  • 15.11. – MECZE MATEMATYCZNE W LICEUM
  • 15.11. – Wykład dr Beaty Michno z Wydziału Biologii UG na temat „Dzikie życie w mieście, gatunki synantropijne”
  • 16.11. – WARSZTATY - DORADZTWO ZAWODOWE  w klasach LO prowadzone przez doradców zawodowych  
  • z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej:
  • 9:50-11:30 – kl. 3A LO;  9:50-10:35 – kl. 2A LO;  10:45-11:30 – kl. 2B LO;  11:50-12:35 – kl. 1A LO, 11:50-12:35 – kl. 1B LO
  • 16.11. – Warsztaty laboratoryjne z chemii Edu LAB w Gdańskim Parku Naukowo Technologicznym
  • 17.11. - Warsztaty „Cyberprzemoc” dla klas III według oddzielnego harmonogramu  (2,3,4,5 lekcja)
  • 21.11. -Lekcja muzyczna „Muzyka na wiolonczeli” 4lekcja- klasy II GIM,         5lekcja – klasy  III GIM,     6lekcja – klasy I GIM
  • 22.11. – IX OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TWÓRCZOSCI PATRIOTYCZNEJ (taniec, piosenka, recytacje)
  • 22.11. godz. 9:00- Wyjście klasy II a, b, e, f, g, h na spektakl „Romeo i Julia”.
  • 22-25 listopada _ MATURA

22.11.2016  (wtorek)  09:00 - Egzamin z j. polskiego PP (170 minut) 14:00 – Egzamin z j. polskiego PR (180 minut)

23.11.2016 (środa)      09:00 ­– Egzamin z matematyki PP (170 minut) 14:00 – Egzamin z matematyki PR (180 minut)

24.11.2016 (czwartek)09:00 ­– Egzamin z języka obcego PP (120 minut) 14:00 – Egzamin z języka obcego PR (150 minut) 

25.11.2016 (piątek)    09:00 ­– Egzamin z chemii, geografii (180 minut) 13:00 Egzamin z biologii, fizyka (180 minut)

  • 24.11.-Pedagogiczna rada szkoleniowa. W tym dniu lekcje skrócone.
  • 25.11.- Dyskoteka andrzejkowa (17:00- 20.00).
  • 28.11.- Wróżby Andrzejkowe. 
  • 29.11.godz.12:00– GALA IX OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TWÓRCZOSCI PATRIOTYCZNEJ
  • 29.11.– Wyjazd uczniów LO do Multikina na „Ostatnia Rodzinę”.
  • 30.11.-Wyjście grup biologicznych na zajęcia laboratoryjne na Wydziale Biologii UG.

GRUDZIEŃ

2.12. – Szkolne Mikołajki

grudzień – Szkolna akcja „Nasza szlachetna paczka”.

5-9.12.– Wyjazd klas usportowionych 1a,2a,3a do Cetniewa na obóz sportowy.

do 5.12.– Wystawienie propozycji ocen w ZSO  nr 2

5.12.– zebranie wychowawców gimnazjum 14:45, liceum 7:45

 

6 - 8 grudnia– PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

KLASY III GIM

6.12.2016  (wtorek)  09:00 - historia i wiedza o społeczeństwie (60 minut); 11:00 –j. polskiego (90 minut)

7.12.2016 (środa)      09:00 ­– przedmioty przyrodnicze (fiz, geo, chem, biol) (60 minut); 11:00 –matematyka  (90 minut)

8.12.2016 (czwartek)09:00 ­–język obcy PP (60 minut) 11:00 – język obcy PR (60 minut) 

KLASY II GIM

6.12.2016  (wtorek)  13:00 - historia i wiedza o społeczeństwie (60 minut); j. polskiego (60 minut)

7.12.2016 (środa)      13:00 ­– przedmioty przyrodnicze (fiz, geo, chem, biol) (60 minut); matematyka  (60 minut)

8.12.2016 (czwartek)13:00 ­–język obcy PP (60 minut) 11:00 – język obcy PR (60 minut) 

KLASY I GIM

6.12.2016  (wtorek)  13:00 - j. polskiego (60 minut)

7.12.2016 (środa)      13:00 ­– matematyka  (60 minut);

8.12.2016 (czwartek)wyjście do teatru/kina

8.12.  - Warsztaty „Cyberprzemoc” dla klas LO według oddzielnego harmonogramu  (2,3,4,5 lekcja)

8.12. godz. 18:00– W Y W I A D Ó W K I – rozpoczęcie w auli „CYBERPRZEMOC”

12.12.- Warsztaty z położną dla dziewcząt klas II gimnazjum (2,3,4 lekcja według harmonogramu)

21.12.- Europejskie Kolędowanie

do 22.12.– wystawienie ocen w LO

22.12.– SZKOLNE WIGILIEgodz. 8:00 – 9:00 SPOTKANIE PRACOWNIKÓW

godz. 9:00 – 11:00 – klasy IIIGIM  i klasy LO (900 rozpoczęcie w auli – JASEŁKA; następnie Wigilia klasowa w swojej sali)

godz. 9:00 – 11:00 – klasy II (rozpoczęcie Wigilią klasową w swojej  następnie 1000 JASEŁKA w auli)

godz. 10:00 – 12:00 – klasy I (rozpoczęcie Wigilią klasową w swojej; następnie 1100 JASEŁKA w auli)

23-31.12.– przerwa świąteczna

2.01.2017r.– dzień wolny od zajęć szkolnych

POWRÓT DO SZKOŁY  -  we wtorek 3 stycznia 2017r.

 

 

WRZESIEŃ / PAŹDZIERNIK

12 września- Festiwal Filmowy „Ty i Ja”

15 września –SKRÓCONE LEKCJE – RADA PEDAGOGICZNA godz. 13:45

26 września- 3 października- Wymiana ze szkołą z Holandii.

27 września -Warsztaty profilaktyczne dla kl. I „ Cyberprzemoc” (według harmonogramu)

29-30 września  – Salon maturzystów – wyjście uczniów kl. IIIa LO

30 września - Ślubowanie pierwszych klas gimnazjum

30 września - Dzień chłopaka. Szkolna dyskoteka.

4 października (sala sportowa) – Żywa lekcja historii. Pokaz rycerski dla uczniów klas I GIM: 
                    800-855 (klasy Ia,b,c,d) , 900-955 (klasy Ie,f,g,h)

6 października – WYWIADÓWKI w ZSO Nr 2

9 i 10 października - Festiwal Piłki Ręcznej

10 – 14 października -  Wymiana ze szkołą  z Niemiec.

13 października – Szkolne obchody DNIA EDUKACJI NARODOWEJ (obowiązuje strój galowy)

21 października  - wizyta nauczycieli z Norwegii

 


2015/2016

Wydarzy się w kwietniu/maju

 

13 kwietnia (środa)  – GALA KONKURSU  „Wielokulturowy Gdańsk. Opowiedz ich historię”.

14 kwietnia godz. 13:45 (czwartek)SKRÓCONE LEKCJE.
Rada Pedagogiczna dla wszystkich nauczycieli.

14 kwietnia godz. 18.00 (aula) – zebranie z rodzicami uczniów wyjeżdżających do Londynu.

do 15 kwietnia (piątek) - wystawienie ocen końcowych w klasie maturalnej

18,19,20 kwietnia ( Zbiórka w szkole 8:30)– EGZAMIN GIMNAZJALNY.
Dni wolne dla Liceum  I i II Gimnazjum.

21 kwietnia (czwartek) godz. 15.00 - Rada Klasyfikacyjna dla klasy III LO

19- 25 kwietnia – Szkolny wyjazd do Londynu.

25 kwietnia – DZIEŃ KOREAŃSKI

25-29 kwietnia – TYDZIEŃ ZDROWIA

28 kwietnia godz. 17.00 (aula) Uroczyste zakończenie roku szkolnego w klasie III LO.

29 kwietnia (piątek, aula )– Uroczyste Obchody Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Obowiązuje stój galowy.
2 lekcja – LICEUM
3 lekcja – Gimnazjum klasy: 3a,b,   2a,b,   1,a,b,c
4 lekcja – Gimnazjum klasy 3 c,d,e,  2c,d,e ,  1d,e
5 lekcja – Gimnazjum klasy 3 f,g,    2f,g,h,  1f,g,h

2 maja DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ W ZSO NR 2.

3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja.

4 –18 maja – MATURA W XXIV LO.  4, 5 maja – DZIEŃ WOLNY DLA KLAS I i II LO.

9-13 maja – TYDZIEŃ WYBORCZY W GIMNAZJUM

16 maja godz. 15.00 - zebranie wychowawców Gimnazjum

16, 19, 20 maja - Edukacja Morska w klasach I Gimnazjum

19 maja– DZIEŃ FRANCUSKI.

do 18 maja – wystawienie propozycji ocen w Gimnazjum i Liceum.

19 maja godz. 18.00 – WYWIADÓWKI W ZSO NR 2.
ZAPRASZAMY RODZICÓW na godz. 17.00 do auli na przedstawienie uczniów liceum  w języku angielskim.

20 maja – FESTYN INTEGRACYJNY. (3, 4 lekcja , aula)

23 - 30 maja– Szkolny wyjazd do  Holandii w ramach wymiany uczniowskiej.

27 maja (piątek) – DZIEŃ WOLNY OD ZAJĘĆ SZKOLNYCH W ZSO NR 2.

30 maja – 3 czerwca – Szkolny wyjazd do Niemiec  w ramach wymiany młodzieży.

 

 


Wydarzy się w marcu w ZSO

*          1 marca  - Obchody Dnia Żołnierzy Wyklętych

*          3 marca godz. 18:00 – WYWIADÓWKI / Konkurs   
         matematyczny dla Rodziców.

*          3 marca – DZIEŃ MŁODEGO NAUKOWCA

*          7, 8, 9 marca – REKOLEKCJE
( w tych dniach obowiązuje zmieniony plan zajęć)

*          7-12 marca TYDZIEŃ ZAWODOWCA

*          11 marca (11:00-12:00 dla naszej szkoły) – Targi szkół zawodowych w CKU ul. Hallera 16/18

*          12 marca 9:00-14:00 -  Dzień Otwarty CKU ul. Hallera 16/18

*          11/12 marca 19:00 – 24:00 – NOC MATEMATYKI

*          17 marca – DZIEŃ IRLANDZKI

*          18 marca DZIEŃ OTWARTY W GIMNAZJUM

*          21 marca – DZIEŃ SAMORZĄDNOSCI 

*         30 marca – DZIEŃ PATRONA. GALA TALENTÓW.
 

Obchody rocznicy nadania szkole im. Stefana Banacha

1.     Etap przygotowawczy do 22 marca 2016 r.

Klasy I

-   zapoznanie się z życiorysem Stefana Banacha do 21 marca

-   22 marca konkurs na rozwiązanie krzyżówki – „Fakty z życia Stefana Banacha”

    ( 3 osobowe  delegacje klas)

Klasy II

-  konkurs plastyczny,  fotograficzny lub prezentacja multimedialna na temat  „Matematyka w   Świecie  -  Świat w Matematyce”

-  termin złożenia prac: 22 marca ( p.  I. Luranc- Iskierko, p. B.  Ćwiklińska)

Klasy III

-  praca literacka: „Jak matematyka zmienia świat?”

-  termin złożenia prac: 22 marca ( p. W. Leoniec)

2.     Noc matematyki z 11 na 12 marca 2016 r.(zgody na udział uczniów gimnazjum do 7 marca).

3.     Uroczyste obchody rocznicy nadania imienia szkole 30 marca 2016 r.

Gimnazjum:uczniowie  mogą  samodzielnie przygotować ciekawe prezentacje naukowe na lekcję z danego przedmiotu

1.      lekcja  wg planu              

2.      lekcja wg planu               

3.      lekcja wg planu

4.      lekcja wg planu

5.      Gry planszowe  i inne zabawy logiczne.

6.      Apel podsumowujący konkursy.

Liceum:

W ramach godzin lekcyjnych 1 - 5 prezentacje naukowe, gry planszowe i inne gry logiczne.

4.     Uroczysta „Gala Talentów”  30 marca 2016 r.  godzina 17.00

 

Wydarzy się w LISTOPADZIE w Gimnazjum:

Ø      5XIgodz. 1500-1630 – Rada Pedagogiczna

Ø      6XI  2 lekcja w czytelni – Wykład IPN dla klas I i II GIM „Symbole narodowe”
        3,4 lekcja w czytelni – Wykład IPN dla klas III GIM „Historia PRL-u”

Ø      10XI aula – Szkolne Obchody Rocznicy Odzyskania Niepodległości
GIM: 2 lekcja – klasy I;   3 lekcja – klasy II, 4 lekcja – klasy III;     

Ø      12XI  5 lekcja aula – Spotkanie dla delegacji klas III GIM „Wybór dalszej drogi życiowej”

Ø      23XI aula, czytelnia – VIII Ogólnopolski Festiwal Twórczości Patriotycznej (drugie piętro wyłączone z zajęć)

Ø      26 XIgodz. 1000- Pomorski Mecz Matematyczny dla gimnazjum

Ø      27XI aula – Gala VIII Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Patriotycznej, wręczenie nagród

Ø      27XI godz. 1700-2000 – DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Ø      30XI – Wróżby Andrzejkowe – Impreza organizowana przez LO

 

Wydarzy się w GRUDNIU w Gimnazjum:

 

Ø      2-3 XII - WARSZTATY PIERWSZEJ POMOCY DLA KLAS I i II

Ø      2XII od 4-6 lekcji (według harmonogramu)- Warsztaty dla dziewcząt z klas II „Od dziewczynki do kobiety”

Ø      4XII – Szkolne Mikołajki. Muzyczna lekcja:
4 lekcja – klasy I f,g,h  II f,g,h III g,h;   5 lekcja – klasy Id,e    II c,d,e   III d,e,f  ;  6 lekcja – klasy Ia,b,c   II a,b   III a,b,c

Ø      7XII  - zebranie wychowawców GIM- 1445 czytelnia, LO- 800 s.101

Ø      do 8XII – propozycja ocen w GIM i LO

Ø      8-10 XII – PRÓBNY EGZAMIN GIMNAZJALNY

Ø      10 XII godz. 18:00 – OBOWIĄZKOWE WYWIADÓWKI I KONSULTACJE

Ø      15XII – Dzień Wolontariusza

Ø      15XII 800-1000 aula – Warsztaty „Kup i sprzedaj” dla 4 osobowych drużyn z  klas II GIM

Ø      18XII godz. 1130 -  Wyjazd do Warszawy na musical Mamma Mia!

Ø      22XII – Szkolne Wigilie.