Rekrutacja do Szkoły Podstawowej Nr 33

INFORMACJE DOTYCZACE REKRUTACJI DO KLAS IV i VII

Po ogłoszeniu w dniu 3 lipca

listy zakwalifikowanych do klas IV i VII

rodzice mogą złożyć swoje sugestie

dotyczące listy uczniów w klasie,

tzn. prosimy o napisanie podania o zapisanie dziecka do klasy wraz ze wskazanymi kolegami i koleżankami.

Podania w miarę możliwości będą uwzględniane.

Prosimy, aby podania były podpisane przez rodziców wymienionych w piśmie dzieci.

KLASY "0"

WAŻNA  INFORMACJA:
Rodzice kandydatów zakwalifikowanych (w postępowaniu uzupełniającym) są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w
terminie od 27.06. do 30.06 godz. 15:00.
Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z
rezygnacją z miejsca w jednostce.

dotyczy klas "0"

Załącznik nr 8 do Wniosku Rekrutacyjnego do oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej (PDF)
Pobierz (0,39 MB) Oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole

Dodatkowy termin próby sprawności fizycznej do klasy IV sportowej
(piłka ręczna)
dla kandydatów nieobecnych odbędzie się
21 czerwca o godz. 12:00 w hali sportowej.

Wyniki testów do klasy IV o profilu piłki ręcznej (I termin) wywieszone są w Gimnazjum nr 33.

Informujemy, że w dniu 22 maja zmianie uległo Zarządzenie Nr 733/17 Prezydenta Miasta Gdańska z dnia 28 kwietnia 2017 r. w sprawie ustalenia harmonogramu rekrutacji do oddziału klasy VII dwujęzycznej publicznej szkoły podstawowej, do publicznej szkoły podstawowej sportowej, publicznej szkoły podstawowej mistrzostwa sportowego, oddziału sportowego w publicznej szkole podstawowej ogólnodostępnej lub oddziału mistrzostwa sportowego w publicznej szkole podstawowej ogólnodostępnej z wyjątkiem klas I w tych szkołach.

Próba sprawności fizycznej do klasy IV sportowej
w Szkole Podstawowej Nr 33 odbędzie się 3 czerwca o godz. 10.00

WAŻNA  INFORMACJA:
Rodzice kandydatów zakwalifikowanych są zobowiązani do potwierdzenia woli uczęszczania do jednostki w
terminie do 2017-05-30 godz. 15:00.
Brak potwierdzenia we wskazanym terminie jest równoznaczny z
rezygnacją z miejsca w jednostce.

dotyczy klas I

Załącznik nr 1 do Wniosku Rekrutacyjnego do I klasy szkoły podstawowej spoza obwodu (PDF)

Pobierz (0,41 MB) Oświadczenie woli podjęcia nauki w szkole

dotyczy klas "0"