Co słychać u Maluchów?

Moja pierwsza lekcja koszykówki z Prokomem Trefl. 18 marca br. klasy 1a i 1d , w ramach projektu Prokomu Trefl we współpracy z Portem Gdańskim, brały udział w projekcie „Moja pierwsza lekcja koszykówki”. Trening odbył się w Argo Arenie. Ale zanim dzieci wzięły udział w treningu, miały możliwość zwiedzić Ergo Arenę i dowiedzieć się wielu ciekawostek z nią związanych. Przebierały się w szatniach przeznaczonych dla zawodników, odwiedziły lożę V.I.P., siłownię, atelier dla gwiazd, które koncertują w tym obiekcie. W sali konferencyjnej obejrzały krótki pokaz filmowy, a następnie pod okiem specjalistów, panów: Kamila Leśniewskiego, Michała Kolendy i Grzegorza Kulki, uczestniczyły w treningu koszykarzy. Na koniec nie obyło się bez wspólnego zdjęcia, autografów i niespodzianek, które otrzymały dzieci. Wychowawcy obu klas serdecznie dziękują za spotkanie.

Noc Matematyki 2019

Dzień Zdrowia w ZSO