Konkursy

Terminy Wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty dla uczniów szkół podstawowych od klas IV w roku szkolnym 2019/2020

 

 

Lp.

 

Nazwa przedmiotu

Termin eliminacji

I stopień
(szkolny)

II stopień
(rejonowy)

III stopień
(wojewódzki)

1.

Język polski

18.10.2019 r.
godz.14:00

06.12.2019 r.
godz.14:00

07.02.2020 r.
godz.12:00

2.

Język angielski

15.10.2019 r.
godz.14:00

26.11.2019 r.
godz.14:00

13.02.2020 r.
godz.12:00

3.

Język niemiecki

23.10.2019 r.
godz.14:00

05.12.2019 r.
godz.14:00

17.02.2020 r.
godz.12:00

4.

Historia

25.10.2019 r.
godz.14:00

10.01.2020 r.
godz.14:00

21.02.2020 r.
godz.12:00

5.

Biologia

22.10.2019 r.
godz.14:00

12.12.2019 r.
godz.14:00

06.02.2020 r.
godz.12:00

6.

Geografia

21.10.2019 r.
godz.14:00

19.12.2019 r.
godz.14:00

31.01.2020 r.
godz.12:00

7.

Matematyka

17.10.2019 r.
godz.14:00

04.12.2019 r.
godz.14:00

11.02.2020 r.
godz.12:00

8.

Fizyka

16.10.2019 r.
godz.14:00

25.11.2019 r.
godz.14:00

12.02.2020 r.
godz.12:00

9.

Chemia

05.11.2019 r.
godz.14:00

07.01.2020 r.
godz.14:00

25.02.2020 r.
godz.12:00

10.

Informatyka

07.11.2019 r.
godz.14:00

09.01.2020 r.
godz.14:00

27.02.2020 r.
godz.12:00

 

 

Każdy uczeń, który zgłosi chęć wzięcia udziału w konkursie, zobowiązany jest dostarczyć  nauczycielowi wypełnioną komputerowo "Kartę zgłoszenia ucznia do konkursu" - TUTAJ

Szczegółowe regulaminy konkursów przedmiotowych - TUTAJ

 

Ramowy regulamin Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych na rok szkolny 2019/2020 (pdf 3 MB)


źródło: kuratorium.gda.pl


XXV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego” im. mjra Marka Gajewskiego

Program XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego (pdf 404KB)

Regulamin XXV konkursu historycznego im. majora Marka Gajewskiego (pdf 321KB)

 


Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej nr 33 kl. I - VIII oraz liceum do wzięcia uziału w kolejnej edycji konkursu informatycznego BÓBR.



Harmonogram konkursu

12 listopada godz. 12:00 - 13:00 szkoły ponadgimnazjalne

13 listopada godz. 12:00 - 13:00 klas VII - VIII

14 listopada godz. 12:00 - 13:00 klasy IV - VI

15 listopada godz. 12:00 - 13:00 klasa I - III



Zgłoszenia do konkursu przyjmują nauczyciele informatyki pani Beata Ćwiklińska (sala 209), pani Agnieszka Wiśniewska (sala 211), pani Ewa Rekowska (sala 211).

Każdy uczestnik konkursu musi zarejestrować się na stronie dzwonek.pl

Rejestracja na konkurs główny. Jeśli nie wiecie jak, to zapraszamy do lektury instrukcji! 

informacje o konkursie: www.bobr.edu.pl

Zadania archiwalne

 

 


Przygotuj się do Olimpiady Informatycznej Szkół Podstawowych!

Olimpiada Informatyczna Szkół Podstawowych zaprasza uczniów klas V – VIII na internetowe zajęcia w ramach OKI - Olimpijskiego Koła Informatycznego.


Młodzież uczy się programować i rozwiązywać problemy olimpijskie, naukowe, problemy przemysłu, finansów, telekomunikacji.


Wszystko przez internet w trakcie 45 minutowych lekcji.


Nie jest wymagana, żadna wstępna wiedza, wszystko jest tłumaczone od podstaw.


Zajęcia są bezpłatne, w ramach Olimpijskiego Koła Olimpiady.

Pierwsze zajęcia 21 września o godzinie 8:30 na kanale youtube.
Zarejstruj się na newsletter koła by otrzymać dokładne informacje o zajęciach:
      Newsletter OKI - zapisz się!

źródło: oki.org.pl