luty 2019

„Jestem ważny – dokonuje wyboru”

Centrum Rozwoju Talentów organizuje spotkanie kierowane do rodziców dotyczące wsparcia młodzieży w przyszłych wyborach szkolno-zawodowych pt.: dotyczące wsparcia młodzieży w przyszłych wyborach szkolno-zawodowych pt.: „Jestem ważny – dokonuje wyboru”.  

DZIEŃ AUSTRALIJSKO-NOWOZELANDZKI I POŻEGNANIE WOLONTARIUSZEK

6 lutego 2019 dobiegła do końca nasza australijsko-nowozelandzka przygoda z Emily i Anitą. 6 miesięcy wspólnych projektów i lekcji szybko minęło i nadszedł czas pożegnania z wolontariuszkami.  Dziękujemy dziewczynom za ciekawe prezentacje i rozmowy, podczas których mieliśmy możliwość sprawdzenia naszych umiejętności językowych w najbardziej naturalny sposób, czyli poprzez rozmowy z native speakerami.
 

Ferie zimowe 2019

Życzymy wesołych i bezpiecznych ferii.

Co słychać u Maluchów?

  • Wydarzenie w klasie 1a

Styczeń br. obfitował w klasie 1 a w różnego rodzaju wydarzenia.

Zaczęło się od wizyty w Bibliotece Oliwskiej, w której dzieci miały okazję zapoznać się z zasadami wypożyczania książek, a także z księgozbiorem, który w niej jest. Uczestniczyły w warsztatach, na których wykonały samodzielnie magnesy.

Kolejnym wydarzeniem była wizyta w sklepie spożywczym. Dzieci podzielone na cztery grupy produktowe, otrzymały określoną ilość pieniążków. Zadaniem każdej z grup było zakupienie produktów na drugie śniadanie, biorąc pod uwagę budżet, którym dysponowała każda z grup. Po powrocie do szkoły wszyscy z ochotą zajadali kupione i zrobione własnoręcznie śniadanko.

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze

Apel podsumowujący osiągnięcia uczniów w I semestrze 
GALERIA

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom!