Terminy konkursów przedmiotowych organizowanych przez Pomorskiego Kuratora Oświaty w roku szkolnym 2014/2015

p.

Nazwa konkursu

Termin eliminacji

szkolnych

rejonowych

wojewódzkich

1.

Język polski

27.11.2014
godz. 14:00

Wręczenie dyplomów

Miło nam poinformować, że 25 września 2014 roku o godz. 12.30 w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7 przy ul. Tytusa Chałubińskiego 12 Pan Paweł Adamowicz Prezydent Miasta Gdańska wręczy dyplomy uczniom, którym przyznane zostały jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska za wybitne osiągnięcia (kat. I - III osiągnięcia naukowe) w roku szkolnym 2013/2014.

Mile widziana będzie obecność rodzin i przyjaciół laureatów.

Obóz klas I w Łebie

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z obozu integracyjnego klas I

GALERIA

Zajęcia pozalekcyjne

 

2014/2015

Zajęcia dodatkowe (dokument doc) - TUTAJ

Zajęcia wyrównawcze (dokument doc) - TUTAJ

Zajęcia sportowe (dokument doc) - TUTAJ

OPŁATA ZA OBIADY W ZSO NR 2

Harmonogram wydawania posiłków:

11:30 - 11:50 klasy I Gim

12:35 - 12:55 klasy II Gim

13:40 - 13:55 klasy III Gim i klasy I - III LO

 

OPŁATA ZA OBIADY W ZSO NR 2

Za miesiąc wrzesień opłata wynosi 19 x 3,50 = 66,50

Opłaty należy dokonać w terminie do 04.09.2014r.

Wyprawka szkolna

Rodzice uczniów niepełnosprawnych z gimnazjum i liceum oraz rodzice uczniów klasy III liceum mogą ubiegać się o dofinansowanie w formie wyprawki szkolnej.
 

Zainteresowanych rodziców prosimy o zbieranie rachunków i faktur za zakupione podręczniki oraz złożenie wniosku w szkole do dnia 12 września 2014 roku.
 

Wniosek dostępny będzie od 1 września u szkolnego pedagoga lub na stronie internetowej Miasta Gdańska w zakładce "Edukacja". Szczegółowe informacje o zasadach udzielania pomocy w formie wyprawki szkolnej - w załączeniu.

Stypendia Prezydenta Miasta Gdańska

Stypendia Prezydenta Miasta Gdańska za osiągnięcia w roku szk. 2013/2014.

Gimnazjum:
Karolina Buchnowska
Agata Butkiewicz
Laura Chalecka - sport
Karina Chmielecka -sport
Maciej Chrupek -sport
Wiktoria Detlaff
Klaudia Hopa -sport
Adrian Jarząbek - sport
Kinga Kłos -sport
Zofia Kuncicka - sport
Rafał Litka
Maciej Lubiejewski
Agnieszka Łuczkowska - sport
Katarzyna Orłowska
Joanna Pergoł - sport
Natalia Rutecka - sport
Maja Sugier - sport
Lidia Sulikowska - sport
Katarzyna Tomaszewska - sport
Dominika Walecka
Barbara Wierzba
Laura Wolak
Paweł Zieliński
Antoni Żewierżejew